Доцентка кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ кандидатка педагогічних наук, доцентка Тетяна Білоус взяла участь у вебінарі «Як перестати непокоїться і почати публікуватися».

На вебінарі виступили керівниця навчально-методичного центру компанії «Антиплагіат» Ольга Біленька з доповіддю «Автор і «Антиплагіат»: від любові до ненависті…» та консультантка по регіональним рішенням Clarivate Ірина Тіхонкова з доповіддю «Активність публікації: швидше, вище, сильніше».

Учасники заходу ознайомилися з формальними і неформальними підходами редакторів до перевірки на запозичення, як працює система «Антиплагіат» та розраховуються показники «Цитування» і «Самоцитування». Розглянули також абсолютні і нормальні показники: цитованість, імпакт фактор, Journal Citation Indicator (JCI), квартіль, індекс Хірша, beamplot, від чого вони залежать і де їх подивитися.

Сумська філія ХНУВС