На кафедрі адміністративного права та процесу факультету № 1 продовжується активна профорієнтаційна робота в закріплених навчальних закладах м. Харкова. Доцентка кафедри майор поліції Марина Джафарова відвідала Харківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 19 Харківської міської ради Харківської області, де зустрілася з учнями випускних класів.

Представниця університету розповіла школярам про умови вступу до університету, про факультети та спеціальності, за якими готують фахівців у ХНУВС, про особливості вступу та навчання у магістратурі. Наприкінці зустрічі Марина Джафарова відповіла на численні запитання старшокласників та відзначили перспективи подальшого працевлаштування курсантів поліцейського вишу в практичних підрозділах Національної поліції України.