Сьогодні професійне свято – День юриста України. Наше місто є визнаним центром правничого життя, справжньою юридичною столицею. Саме у Харкові твориться сьогоднішній і завтрашній день українського правознавства.

Щиро вітаю усіх, кому випала честь займатися професійно юриспруденцією, – викладачів, науковців, аспірантів, ад’юнктів, слухачів магістратури, курсантів, студентів, а також випускників університету, які успішно працюють в усіх сферах суспільства: в практичних підрозділах правоохоронних органів, в законодавчих та виконавчих органах влади, у судовій системі, адвокатурі, нотаріаті та на виробництві.

Бажаю справжнього творчого польоту у професійній діяльності, натхнення, найміцнішого здоров’я, миру, добра та злагоди!

ректор,
член-кореспондент