У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся святковий концерт з нагоди професійних свят – Дня працівників освіти та Дня юриста України.

З привітаннями до присутніх звернувся директор філії доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Сергій Лукаш. Він подякував за самовіддану працю, високий професіоналізм, побажав успіхів у роботі, професійного зростання та людської поваги, а також вручив грамоти від Департаменту освіти та науки Сумської обласної державної адміністрації.

Слова вдячності на адресу викладачів прозвучали у відеопривітанні від студентсько-курсантського самоврядування.

У концертній програмі «Шана і вдячність лише Вам» взяли участь представники студентсько-курсантської молоді, творчі колективи.

Концерт пройшов динамічно, яскраво, у теплій, дружній атмосфері.

Сумська філія ХНУВС