Доцент кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Станіслав Іванов у рамках проведення профорієнтаційної роботи зустрівся із директоркою загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 111 Харківської міської ради Харківської області Любов’ю Савинською та учнями випускного класу.

Під час зустрічі йшлося про вибір майбутньої професії. Станіслав Іванов розповів про умови вступу до університету, про факультети та спеціальності, за якими готують фахівців в університеті. Наприкінці зустрічі відповів на всі запитання старшокласникам і відзначив перспективи подальшого працевлаштування курсантів поліцейського вишу в практичних підрозділах Національної поліції України.