Курсанти 2 курсу факультету № 1 ХНУВС Владислава Балера, Катерина Горбатюк, Іван Шкурат, які є учасниками Школи наукового лідерства, отримали нагороду за найкраще відео, відзняте під час Харківського обласного молодіжного форуму.

Відеоробота була присвячена темі молодіжної політики, її розвитку та локальному впровадженню.

Ще у серпні курсанти долучилися до участі у форумі, що відбувся на базі табору «Золотий колос» Нововодолазької селищної ради. Метою форуму стала координація зусиль активної молоді Харківщини та взаємодія з питань реалізації державної молодіжної політики на місцевому рівні. У рамках форуму відбувся конкурс відеоробіт, переможці якого були урочисто нагороджені у Харківському обласному центрі молоді.