Викладачкою циклової комісії технічного обслуговування авіаційної техніки Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС Валентиною Сиволожською було проведено круглий стіл «Молодь КЛК – за здоровий спосіб життя!» за темою «Раціональне харчування – основа нормального обміну речовин», присвячений питанню здорового харчування молоді, значенню якості питної води для збереження здоров’я людини та негативному впливу на організм людини неякісних продуктів харчування.

У заході взяли участь здобувачі вищої освіти за спеціальністю «Технічне обслуговування пально-мастильними матеріалами». Курсанти підготували доповіді про історію та відкриття вітамінів, їх значення та необхідність вживання.

До заходу запросили лікарку-терапевтку медико-санітарної частини Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС Тетяну Скакун, яка розповіла про режим дня, якісні продукти харчування, вплив вітамінів на організм людини. Тетяна Скакун відповіла на велику кількість запитань від молоді.

КЛК ХНУВС