Напередодні Міжнародного жіночого дня у Харківській міській раді відбувся святковий прийом.

Від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса його перший заступник Ігор Терехов привітав жінок та вручив їм Подяки Харківського міського голови. Серед відзначених були і представниці Харківського національного університету внутрішніх справ. За сумлінну та плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток міста Харкова та з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня Подяки отримали завідувач відділення психологічного забезпечення відділу кадрового забезпечення університету Наталія Новікова, завідувач відділення капітального будівництва відділу матеріального забезпечення Лілія Резван та начальник відділу зв'язків з громадськістю Ірина Щербакова.