Під час ранкового шикування особового складу Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося нагородження спортсменів університету, які взяли участь у чемпіонаті ФСТ «Динамо» України з легкої атлетики за програмою комплексних змагань «Динаміада-2021» у м. Одеса. За результатами змагань спортсмени університету посіли призові місця. В особистому заліку – курсант 3 курсу факультету № 2 Дмитро Медведєв – посів ІІ місце, курсант 4 курсу факультету № 2 Марк Романенко – ІІІ місце і курсант 3 курсу факультету № 1 Вадим Дорохов – ІІІ місце. У командному заліку – представники університету вибороли ІІІ місце серед збірних команд закладів вищої освіти, що належать до сфери управління МВС.

Перший проректор університету Дмитро Швець вручив нагороди спортсменам та побажав нових досягнень у спорті й навчанні. У заході взяли участь проректори вишу Сергій Бортник, Михайло Бурдін, Леонід Могілевський, Анатолій Клочко.