Відбулася щорічна конференція трудового колективу Харківського національного університету внутрішніх справ. На порядок денний було винесено звіт ректора університету за 2020/2021 навчальний рік та питання забезпечення життєдіяльності університету. До складу президії конференції було обрано ректора університету Валерія Сокуренка, першого проректора Дмитра Швеця, ректорів університету попередніх років Олександра Бандурку та Сергія Гусарова, директора Сумської філії ХНУВС Сергія Лукаша, завідувача кафедрою соціально-гуманітарних дисциплін Володимира Греченка та курсантку 2 курсу факультету № 1 Владиславу Балеру. Секретарем зборів обрано начальника відділу юридичного забезпечення Віталія Старосту.

Підбиваючи підсумки роботи університету за минулий навчальний рік, Валерій Сокуренко відзначив досягнення колективу за різними напрямами діяльності – у навчальній, науковій сферах, у проведенні виховних та профорієнтаційних заходів, в спортивній роботі, окреслив питання щодо подальшого розвитку університету, дотримання службової та трудової дисципліни, націлив колектив на виконання стратегічних завдань.