Доцентка кафедри іноземних мов Ірина Гоголь у межах профорієнтаційної роботи відвідала Харківську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів № 3 Харківської міської ради Харківської області та розповіла про університет, напрями підготовки фахівців і терміни навчання. Особливу увагу школярів звернула на те, що у Харківському національному університеті внутрішніх справ готують фахівців як за державним замовленням, так і за кошти фізичних та юридичних осіб для здобуття ступенів вищої освіти «бакалавр», «магістр», «доктор філософії».

Протягом зустрічі із заступником директора з виховної роботи Іриною Скупінською було обговорено особливості організації навчального процесу в умовах карантину та можливості співпраці з метою вдосконалення профорієнтаційної роботи та формування якісного контингенту курсантів і студентів.

Проблема вибору професії завжди була актуальною і тим більше, залишається такою в сучасних умовах. Яку професію обрати – одне з головних завдань у житті кожної людини.