На стадіоні «Універ-Динамо» Харківського національного університету внутрішніх справ відбулися урочисті заходи нагородження переможців і призерів чемпіонату Харківської області з футболу серед команд Вищої ліги сезону 2021. У заходах взяли участь голова Харківської обласної асоціації футболу Віктор Коваленко, заступник голови Харківської обласної асоціації футболу, ректор Харківського національного університету внутрішніх справ Валерій Сокуренко, член виконкому Харківської обласної асоціації футболу, голова комітету з проведення змагань Олександр Нечипоренко, генеральний директор ЖФК 1 Володимир Усов, ректор 2012–2015 рр. університету Сергій Гусаров, гравці футбольних клубів, тренери, шанувальники футболу та ін.

У чемпіонаті області з футболу взяли участь 16 команд з районів і міст Харківської області у Вищій і Першій лігах. У Вищій лізі зіграли 8 аматорських клубів Харківщини: «Універ-Динамо» (Харків), «Енергетик» (Солоницівка), «Лозова-Панютіне» (Лозова), «Квадро» (Первомайський), «Богодухів» (м. Богодухів), «Зміїв» (м. Зміїв), «Динамік ХНУРЕ» (Харків) та «ОККО 2020» (Харків). За результатами змагань першу трійку команд склали «Лозова-Панютіне» – ІІІ місце, «Енергетик» (Солоницівка) – ІІ місце і чемпіоном Харківської області, як і минулого року, достроково став ФК «Універ-Динамо» (Харків).

Гравців, тренерів команд-призерів було нагороджено Дипломом, Кубком, медалями. Головний Кубок змагань, Диплом і медалі отримали переможці турніру – представники ФК «Універ-Динамо».

Динамівці виступають у чемпіонатах області з 2017 року і за цей час двічі ставали срібними призерами змагань (2018, 2019 рр.), двічі виборювали титул найсильнішої команди обласної Вищої ліги (2020, 2021 р.), двічі ставали фіналістами Кубку області пам’яті М. Т. Уграїцького (2019, 2020 рр.).

Вітаємо! Так тримати!