Кафедрою іноземних мов факультету № 4 разом із відділом міжнародного співробітництва проведено міжнародний турнір з дебатів між курсантами Харківського національного університету внутрішніх справ (Україна) та курсантами Академії поліцейських сил в Братиславі (Словаччина).

ХНУВС представили курсанти четвертого курсу факультету № 2 Руслан Чубенко (спікер), Юрій Рескаленко  та курсант другого курсу факультету № 1 Максим Кущ. У складі журі: завідувачка кафедри іноземних мов Олена Статівка, начальник відділу міжнародного співробітництва Олена Устименко та викладач юридичних наук, кандидат юридичних наук Академії поліцейських сил в Братиславі Томаш Шкринар. Модератор турніру – старша викладачка кафедри іноземних мов ХНУВС Наталія Краснова.

Тема дебатів – «Телебачення є головною причиною насильства в сучасному суспільстві». Учасники турніру ставили один одному багато запитань, аргументували та заперечували твердження. Кращим спікером було визнано Руслана Чубенка (ХНУВС).