Наукова робота курсанта 2-го  курсу факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ Ірини Шевцової пройшла до ІІ  туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук (гендерні дослідження).

ІІ тур конкурсу – студентська науково-практична конференція «Гендерні студії в сучасній Україні» – проводився 17–18 березня у Бердянському державному педагогічному університеті. За результатами публічного захисту наукова робота Ірини Шевцової зайняла ІІІ місце серед більше ніж 20 робіт, представлених на конкурс.

У Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт взяли участь студенти та курсанти, які представляли вищі навчальні заклади з 12 міст України.