Курсанти факультету № 2 разом із куратором – доцентом кафедри соціальних та економічних дисциплін Вікторією Гончаровою відвідали Харківський Fantasy Park. Це перший в Україні парк-виставка просто неба. Для більшості курсантів це найнеймовірніше місце, в якому їм доводилося бувати, адже в ньому кожен відвідувач потрапляє на якусь фантастичну планету, далеку від міської метушні та шуму. Тут можна побачити фігури фанстатичних героїв, відчути магію світла й проекційних технологій, що розпалюють людські уявлення й фантазію. Взагалі, будь-яка людина, яка пройшлася зачарованими стежками парку, стає більш спокійною і добрішою.

Fantasy Park в усіх відвідувачів залишає найяскравіші враження й відчуття того, що саме тут відкривається вікно в іншій вимір.