Доцентки кафедри соціології та психології факультету № 6 ХНУВС Ірина Жданова, Олена Шахова та Катерина Маннапова взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції «Психологія кризових станів: наука і практика».

Метою конференції було обговорення та вирішення актуальних проблем сучасної психологічної науки із залученням провідних експертів з академічної та практичної спільноти за напрямками:

1. Стрес та його наслідки.
  2. Психологічна травма.
  3. Втрати і горе.
  4. Суїцид.
  5. Профілактика вигорання.
  6. Депресія.
  7. Психосоматичні розлади.
  8. Реабілітація.

Під час конференції були розглянуті провідні тематичні теоретичні і практичні напрацювання різних психологічних шкіл. Серед спікерів виступили: Janae Weinhold (USA), Isabel Fernandez (Italy), Eva Münker-Kramer (Austria), Hans-Hermann Baertz (Germany), Hans Rudolf Zurfluh (Switzerland), Caner Bingöl (Turkey), Roger Solomon (USA), Daria Darchuk (Canada), Onno Van Der Hart (Netherlands), Dolores Mosquera (Spain), Knut Andersen (Norway), Erik de Soir (Belgium), Paul Miller (UK), Arye Bursztyn (Israel), Amanda Clinton (USA), Volodymyr Voloshyn (Ukraine), Margarida Gaspar de Matos (Portugal) та інші.

Ця подія стала можливою завдяки підтримці Уряду Великої Британії в рамках проєкту «Якісні послуги для ветеранської спільноти: Покращення співпраці між Міністерством у справах ветеранів України та ветеранськими організаціями, за участі органів місцевого самоврядування та ветеранських просторів, задля оцінки потреб і реінтеграції ветеранів і ветеранок».