У Харківському національному університеті внутрішніх справ пройшов огляд-конкурс колективів художньої самодіяльності факультетів, присвячений Міжнародному дню студента. Курсанти продемонстрували творчий підхід, видовищність, артистизм та високий виконавський рівень у чотирьох номінаціях: «Дебют першокурсників. Номер на вибір», «Вокальний жанр», «Хореографічний жанр», «Оригінальний жанр. КВК. Візитка».

Художні номери оцінювало компетентне журі, до складу якого увійшли: генеральний директор, художній керівник Харківського національного академічного театру опери та балету, заслужений діяч мистецтв України Олег Оріщенко, провідна солістка Харківського національного академічного театру опери та балету, заслужена артистка України Олена Старікова, провідний соліст Харківського національного академічного театру опери та балету заслужений артист України Олександр Лапін, художній керівник КУ «Харківський міський центр дозвілля молоді», президент, редактор та ведуча Харківської відкритої міської Ліги «Клубу Веселого Настрою» Алла Подкосова-Фокіна, голова журі – проректор університету Анатолій Клочко.

У номінації «Дебют першокурсників. Номер на вибір» лауреаткою стала курсантка факультету № 4 Дар'я Гаріна, ІІІ місце посів курсант факультету № 1 Володимир Гриценко, ІІ місце – курсантка факультету № 2 Анастасія Савченко, І місце – курсантки факультету № 3 Ангеліна Дугінова та Валерія Кікоть.

У номінації «Вокальний жанр» ІІІ місце посів курсант 2 курсу факультету № 3 Сергій Чумак, ІІ місце розділили курсанти 2 курсу Юлія Сарваєва факультету № 1 та Олександр Бабич факультету № 4, І місце присуджено курсанту 2 курсу факультету № 2 Богуславу Смітюху.

У номінації «Хореографічний жанр» ІІІ місце розділили хореографічні колективи факультетів № 1 та № 4, ІІ місце посів хореографічний колектив факультету № 2 та І місце вибороли курсанти 2 курсу факультету № 3 Карина Жирко та Сергій Чумак.

У Номінації «Оригінальний жанр. КВК. Візитка» лауреатом конкурсу стала команда КВК факультету № 3 «По Фрейду», ІІІ місце посіла команда КВК факультету № 1 «Слідство ведуть...», ІІ місце – команда КВК факультету № 2 «Родичі Гарбузові» й І місце посіла команда КВК факультету № 4 «Звірі».

За підсумками конкурсу, за загальною кількістю балів, набраних у номінаціях, місця між факультетами розподілилися так: ІV місце – факультет № 1, ІІІ місце – факультет № 4, ІІ місце – факультет № 3. Переможцем конкурсу став факультет № 2, який отримав сертифікат від Генерального директора Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М.В. Лисенка на безкоштовне відвідування вистави на вибір.

Ректор університету Валерій Сокуренко вручив факультету № 2 перехідний Кубок переможця, а учасникам конкурсу – дипломи номінантів. Звертаючись до присутніх, Валерій Васильович зазначив, що учасники конкурсу – члени великого колективу університету, усі вони творчі й талановиті, люблять свою державу, шанують українські традиції. Ректор побажав усім успіхів, міцного здоров’я та творчого натхнення.

Величезний заряд позитивної енергії, гарного настрою та неймовірних вражень отримали не тільки конкурсанти, але й члени журі, вболівальники, всі присутні на конкурсі.