Доцентка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки Харківського національного університету внутрішніх справ факультету № 6 Дар’я Коробцова провела профорієнтаційну зустріч з випускниками-ліцеїстами комунального закладу «Самійлівський ліцей Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області».

Представниця університету розповіла про діяльність університету, спеціальності, за якими готують фахівців у закладі вищої освіти зі специфічними умовами навчання та ознайомила з правилами вступу до ХНУВС.

Під час спілкування увагу майбутніх абітурієнтів звернула на переваги навчання в університеті та на можливості й перспективи подальшого професійного зростання, а також запросила взяти участь у науково-творчому конкурсі «Як викрити фінансового шахрая».