Відбулося засідання наукового гуртка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6. У зустрічі взяли участь студенти та керівниця наукового гуртка доцентка кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 Вікторія Мельник.

Відкрила засідання Вікторія Мельник та визначила актуальність теми засідання «Публічне управління в умовах децентралізації», висвітлила теоретичні та практичні аспекти застосування децентралізації як складного інструменту державного управління. Здобувачі освіти активно приєдналися до обговорювання цієї теми.

Члени наукового гуртка також взяли участь у бесіді щодо вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Наприкінці зустрічі гуртківців було запрошено до участі у Всеукраїнському кейс-чемпіонаті «SkillUp: 5 кейсів від громад України», метою якого – вирішення актуальних та цікавих кейсів, з якими стикаються територіальні громади, вирішення яких буде мати безпосередній вплив на життя людей.