У рамках реалізації програми академічної мобільності між закладами вищої освіти, що належать до сфери управління МВС України, викладачем кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 Сергієм Сичовим спільно з доцентом кафедри кримінального процесу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Аліною Гаркушею в навчальній групі 401 факультету № 1 проведено бінарне практичне заняття з дисципліни «Складання процесуальних документів на стадії досудового розслідування».

У межах теми заняття – «Підстави, порядок проведення і процесуальне оформлення слідчого експерименту» – викладачі продемонстрували свою педагогічну майстерність та поділилися з курсантами практичним досвідом роботи в слідчих підрозділах. Курсанти отримали необхідні теоретичні знання та практичні навички для опанування професії слідчого та дізнавача.