Для працівників і курсантів Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ старша викладачка кафедри юридичних дисциплін Цвітана Баранова провела тренінг щодо раннього виявлення ситуацій, які можуть сприяти сексуальному насильству, пов’язаному з конфліктом; різних форм сексуального насильства, особливо тих, що не пов’язані зі зґвалтуванням; відповідальності за сексуальне насильство, пов’язане з конфліктом, відповідно до українського законодавства та міжнародного права.

Під час тренінгу Цвітана Баранова розповіла про види насильства, навела поетапні кроки вирішення цієї проблеми, провела анкетування з метою визначення обізнаності щодо проявів насильства. Усі учасники тренінгу отримали інформаційні буклети з телефонами та адресами служб, які надають кваліфіковану допомогу в разі виникнення конфліктних ситуацій.

Сумська філія ХНУВС