Старшою викладачкою кафедри іноземних мов факультету № 4 Галиною Сорокіною за участі начальника сектора протидії домашньому насильству відділу превенції  Харківського районного управління поліції № 2 ГУ НП в Харківській області майора поліції Олексія Лобура та заступника начальника сектора капітана поліції  Анни Кулік проведено бінарне заняття для курсантів 2 курсу факультетів №№ 1, 2, 3 з навчальної дисципліни «Іноземна (німецька) мова професійного спрямування» за темою «Алгоритм дій поліцейських при виявленні фактів домашнього насильства».

Працівники поліції розповіли курсантам що таке домашнє насильство, його види та загальні індикатори. Особливу увагу було приділялено профілактиці  насильства у суспільстві з боку поліції та діям співробітників правоохоронних органів у разі виникнення таких подій.