У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася робоча зустріч-нарада першого проректора полковника поліції Дмитра Швеця з гарантами освітніх програм Харківського національного університету внутрішніх справ, Сумської філії ХНУВС та Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС за темою «Удосконалення системи роботи над освітніми програмами в міжакредитаційний період».

Перший проректор наголосив на важливості проходження акредитаційних експертиз освітніх програм відповідно до встановлених термінів, а також вказав на системну роботу з моніторингу та перегляду освітніх програм в міжакредитаційний період із залученням стейкхолдерів. Продовж засідання було заслухано звіти гарантів освітніх програм усіх рівнів вищої освіти.