Курсанти, студенти та працівники Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у міському мітингу-реквієму до Дня пам’яті жертв Голодомору в Україні.

Представники філії разом із керівниками міста та області поклали квіти та встановили лампадки до пам’ятника жертвам Голодомору 1932-1933 років. Під час церемонії відбулася панахида за загиблими. Учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання пам'ять українців, які стали жертвами голодоморів.

«Трагічна цифра вражає своєю жорстокістю, – говорять курсанти. – Голодомор спричинив загибель мільйонів українців, завдав непоправного удару по ментальності та культурі, перервав зв’язок поколінь. Ми, як майбутнє нашої країни, повинні про це пам’ятати».

Сумська філія ХНУВС