Доцент кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 Вікторія Давиденко та аспірантка цієї ж кафедри Вікторія Власик взяли участь у I Міжнародному пенітенціарному форумі «Пенітенціарна система у глобальному вимірі», що проводився на базі Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука за участі представників Міністерства юстиції України, авторитетних вітчизняних та закордонних експертів, юристів, відомих науковців закладів вищої освіти і науково-дослідних установ, суддів, адвокатів, представників громадських організацій. Усього у форумі взяли участь понад 60 учасників.

Модераторами наукового заходу виступили проректор з наукової роботи Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука  кандидат юридичних наук, професор Андрій Боровик та професор кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Іван Богатирьов.

На форумі детально розглядалися питання, пов’язані з  функціонуванням пенітенціарної системи України, проблемами, що виникають у цій сфері та шляхи вдосконалення роботи Державної установи «Центр пробації»  й усієї системи взагалі.