У рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» команда ХНУВС посіла друге місце в онлайн-заході «Дій проти насильства!», що був організований і проведений Центром гендерної культури Харківської обласної державної адміністрації та Обласним центром соціальних служб.

На початку заходу команди представили домашнє завдання – відповідь на запитання «Якими ви бачите три кроки на шляху до виховання в суспільстві нульової толерантності до насильства?». Усі учасники презентували багато ідей та цікавих поглядів на проблему насильства. Відповідь, запропонована здобувачами освіти Харківського національного університету внутрішніх справ, була визнана такою, що у майбутньому стане певним вектором для місцевих програмах з протидії насильству.

Команда ХНУВС презентувала таки кроки подолання насильства:

• створення інтерактивної карти місць «Поважай іншого!» щодо запобігання та протидії усіх форм домашнього насильства;
  • запуск локальної онлайн-платформи «Бути почутим!»;
  • серія відеороликів «Ми не байдужі, ми не мовчимо!».

Після презентацій команди змагалися в онлайн-квізі «Знаєш – протидієш». За результатами загального підрахунку балів команда університету посіла ІІ місце.