У Харківському національному університеті внутрішніх справ на базі кафедри вогневої підготовки факультету № 3 відбувся суддівський семінар, в якому взяли участь представники університету, Донецького юридичного інституту МВС та діючі члени Міжнародної конфедерації практичної стрільби. Захід відбувся у межах Меморандуму про співробітництво і взаємодію між Міністерством внутрішніх справ України та Всеукраїнською федерацією практичної та високоточної стрільби IPSC Ukraine.

Старший викладач кафедри вогневої підготовки факультету № 3 Ігор Луценко та курсант групи 404 факультету № 2 Сергій Черкаський, які брали участь у суддівському семінарі, успішно склали іспит на знання правил проведення змагань з практичної стрільби, що дозволить їм у подальшому здійснювати суддівство під час змагань. Семінар провів директор національного корпусу інструкторів та суддів Руслан Аббасов.