У рамках ELSA Day відбувся вебінар на тему «Приватність в епоху цифровізації», спікерами якого виступили представник Харківського національного університету внутрішніх справ доктор юридичних наук, професор Святослав Сліпченко та кандидат юридичних наук, CEO «Jusnote», засновник «Дом юриста», адвокат Олег Смотров. Запрошені гості – кандидати юридичних наук, доценти Наталія Горобец та Яна Садикова.

У заході взяли участь студенти закладів вищої освіти з Дніпра, Чернівців, Сум, Харкова, Одеси.

Святослав Сліпченко розповів студентам про фундаментальність поняття «приватність» та його розвиток у XXI столітті. Олег Смотров розглянув питання впливу на юридичну професію Legal Tech.

Під час заходу учасники обговорили актуальні питання приватності у сучасних реаліях, межі приватності, право та технології, співіснування професії юриста зі штучним інтелектом.

Сумська філія ХНУВС