З лютого 2019 року по грудень 2020 року за ініціативи Міністерства внутрішніх справ України проводилися дослідження «Розуміння маскулінності та гендерної рівності в секторі безпеки України» (з використанням міжнародної методології IMAGES). З метою обговорення результатів зазначеного дослідження, МВС у співпраці з ООН Жінки проводить онлайн інтерактивні зустрічі зі слухачами та слухачками закладів вищої освіти, представниками центральних органів виконавчої влади та органів системи МВС. Учасниками такої зустрічі стали і представники Харківського національного університету внутрішніх справ.

Після відео до кожного блоку підтем відбувалася дискусія у формі квізу, у тестовому форматі або з використанням відкритих запитань. Найактивнішими учасниками та учасницями заходу в обговорені та розумінні поняття гендерної рівності/нерівності, маскулінності-фемінності, важливості гендерної рівності в суспільстві було визнано здобувачів освіти Харківського національного університету внутрішніх справ, представників Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС та Сумської філії ХНУВС. Представники університету отримали заохочувальні презенти від ООН Жінки.