Відбувся Осінній чемпіонат Харківської області з кульової стрільби з пневматичної зброї, в якому взяли участь представники Харківського національного університету внутрішніх справ. Змагання проходили на базі Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «ХТЗ». Учасники виконували вправу ПП-2 олімпійської програми.

За результатами змагань провідний фахівець факультету № 5 старший лейтенант поліції Станіслав Потопальський посів ІІ місце та виконав норматив кандидата у майстри спорту. Спортсмен отримав посвідчення і нагрудний значок «Кандидат у майстри спорту України».

У чемпіонаті також взяли участь курсантка факультету № 2 Аліна Нішта та курсантки факультету № 3 Наталія Валкова і Анастасія Чебукіна.