Учасниця Школи наукового лідерства курсантка 3 курсу факультету № 1 Крістіна Моргай взяла участь в онлайн-зустрічах, присвячених особливостям організації та проведення освітніх заходів з урахуванням потреб різних груп населення.

Під час зустрічей учасники розглянули такі теми, як особливості організації та проведення освітніх заходів з урахуванням потреб різних національних та релігійних груп, освітні програми та особливості роботи з людьми з інвалідністю, особливості організації та проведення освітніх заходів для жінок, що таке мова ворожнечі – як уникати її в освітній діяльності, як враховувати культурну та соціальну різноманітність в освітній діяльності – поради для організаторських та тренерських команд.

Онлайн-зустрічі були організовані громадською організацією «Вектор прав людини» (Україна) у межах проєкту «Заохочуючи різноманітність», який реалізується робочою групою Мережі EENCE «Громадянська освіта в роботі з групами, що зазнають дискримінації» за підтримки Федерального агентства з громадянської освіти (Bundeszentrale für politische Bildung / bpb) з допомогою коштів Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

Знання, отримані під час проходження курсу, в майбутньому допоможуть правоохоронцю будувати комунікацію з суспільством та покращувати навички взаємодії з громадськістю.