Учасники Центру соціальних проєктів Школи наукового лідерства курсантки 2 курсу факультету № 1 Поліна Суслова, Діана Шпак та Анна Кудря у рамках співпраці з ювенальною превенцією ГУНП в Харківський області  проводять профілактичні бесіди з учнями загальноосвітніх шкіл Шевченківського, Київського та Московського районів Харкова.

Цього тижня курсантки розповіли учням 7–9 класів Харківського ліцею № 107 про адміністративні та кримінальні наслідки порушень дисципліни підлітками. Вони поінформували підлітків про їх права та обов'язки, а також наголосили, що за всі правопорушення, вчинені дітьми, відповідальність несуть їх батьки.

Під час співпраці з ювенальною превенцією курсанти набувають необхідного досвіду, зокрема, у проведенні профілактичних заходів, які є одним із головних напрямів роботи Національної поліції України.