Напередодні Міжнародного дня захисту інформації завідувач кафедри протидії кіберзлочинності факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ Олександр Манжай та професор цієї ж кафедри Віталій Носов провели бінарне заняття з дисципліни «Прикладна криптологія» за участі заступника начальника управління Департаменту кримінального аналізу Національної поліції України Дениса Цвєткова.

Денис Цвєтков розповів курсантам про особливості роботи в підрозділах кримінального аналізу в апараті та областях. Було розглянуто особливості доступу та роботи з різними банками даних, пошуку інформації та її аналізу, про особливості збирання інформації щодо осіб із соціальних мереж та наведено приклади успішного розшуку небезпечних правопорушників.

У результаті проведення бінарного заняття курсанти дізналися як практично застосовувати набуті під час навчання знання та підвищили мотивацію до навчання.