Кафедрою кримінального права та кримінології факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ та методистом факультету Олександром Шульгіним організовано профорієнтаційну зустріч зі студентами Куп’янського медичного фахового коледжу імені Марії Шкарлетової. Про  особливості роботи у правоохоронних органах студентам коледжу розповів уповноважений ВПК Куп’янського районного відділення поліції ГУНП в Харківський області, лейтенант поліції, а також слухач магістратури Харківського національного університету внутрішніх справ Віталій Сурін.

Представники Харківського національного університету внутрішніх справ під час зустрічі роз’яснили студентам умови та порядок вступу до вишу у 2022 році та надали профорієнтаційні матеріали. Особливу увагу звернули  на  підготовку бакалаврів за скороченою програмою на основі ступеня вищої освіти молодший бакалавр за спеціальностями «Право», «Правоохоронна діяльність», «Психологія», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Кібербезпека», що здійснюється  на факультеті № 6 за кошти фізичних та юридичних осіб.