У межах реалізації програми академічної мобільності між закладами вищої освіти, які належать до сфери управління МВС України, триває візит представників Одеського державного університету внутрішніх справ у Харківському національному університеті внутрішніх справ.

Представники навчально-методичного відділу ХНУВС ознайомили гостей з матеріально-технічною та навчальною базою вишу. Вони відвідали кафедру вогневої підготовки, Центр Українсько-Польського розвитку, Освітньо-культурний центр ім. Т. Шевченка, ознайомилися з роботою навчально-тренувального полігону «Відділ поліції», ситуаційного тактичного полігону, навчально-тренувального центру боротьби з кіберзлочинністю та моніторингу кіберпростору. Оглянули тактичне містечко, смугу перешкод, Мовний центр, навчальні аудиторії, багатофункціональний комплекс «Динамо-Арена», прес-центр спортивної команди «Універ-Динамо». Гості відвідали музей університету, оглянули його експозиції, більше дізналися про історію становлення та розвиток Харківського національного університету внутрішніх справ та правоохоронних органів Харківщини.