На кафедрі кримінального права і кримінології факультету № 1 ХНУВС було проведено (у форматі відеоконференції в ZOOM) спільне засідання наукових гуртків з кафедрою кримінально-правових дисциплін та міжнародного і європейського права юридичного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

Під час заходу курсанти та студенти обговорили питання нормотворення та правозастосування в межах наукової теми «Актуальні проблеми застосування кримінального законодавства України». Від Харківського національного університету внутрішніх справ виступили з доповідями курсанти: Сергій Хара з темою доповіді «”Вор в законі”: характерні ознаки та врахування їх в процесі протидії професійній злочинності», Яна Свістун із доповіддю на тему «Використання штучного інтелекту у протидії злочинності» та Анастасія Дорош – «Кримінальні правопорушення в сфері обігу криптовалюти». У процесі наукової дискусії та обговорення питань спільного засідання наукових гуртків було висвітлено окремі проблеми обігу криптовалют та штучного інтелекту, питання довічного позбавлення волі та професійної злочинності. Всі доповіді жваво обговорювалися та викликали чималий інтерес з боку присутніх.