Для  курсантів 2 курсу факультету № 2 зі спеціальності  «Правоохоронна діяльність» проведено бінарне заняття з дисципліни «Поліцейська діяльність» на тему «Організація діяльності підрозділів Національної поліції у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху». Заняття провели доцент кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 підполковник поліції Марина Калашник разом з інспектором відділу моніторингу та аналітичного забезпечення управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції лейтенантом поліції Владиславом Стеценком.

Під час заняття курсанти удосконалили навички складання адміністративних матеріалів, а також відпрацювали порядок дій поліцейського на місці дорожньо-транспортної пригоди.