Професором кафедри кібербезпеки та DATA-технологій факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Володимиром Струковим  проведено бінарне заняття з дисципліни «Алгоритмізація та програмування» зі студентами 2-го курсу спеціальності «Кібербезпека» за участі головного спеціаліста відділу адміністрування інформаційних систем та телекомунікацій УІАП ГУНП в Харківській області старшого лейтенанта поліції Романа Савченка.

Роман Савченко розповів студентам про особливості роботи в підрозділах інформаційно-аналітичної підтримки Національної поліції України, специфіку масивів даних, що зберігаються в базах даних Національної поліції України та проблеми, що виникають при їх обробці на сучасному етапі.

За результатами проведеного бінарного заняття студенти більш докладно усвідомили зв'язок між формальними структурами даних, що ними вивчаються, та реальними масивам, що обробляються у практичних підрозділах.