На платформі ZOOM відбулася онлайн-зустріч представників Харківського національного університету внутрішніх справ, факультетів та приймальної комісії з майбутніми випускниками закладів середньої освіти територіальних громад Лозівського, Красноградського та Богодухівського районів Харківської області.

На численні запитання випускників шкіл, ліцеїв, коледжів відповіли проректор університету Анатолій Клочко, помічник ректора Віктор Слиш, декан факультету № 3 підполковник поліції Олександр Моргунов, представники інших структурних підрозділів та приймальної комісії вишу.

Молодь ознайомили з Харківським національним університетом внутрішніх справ, факультетами та спеціальностями, за якими готують фахівців, розповіли про терміни навчання та подальше працевлаштування, про умови та порядок подання заяв (анкет) для вступу на навчання за державним замовленням, про правила прийому на навчання за кошти юридичних і фізичних осіб тощо.