До Дня Збройних Сил України наукова бібліотека Харківського національного університету внутрішніх справ підготувала книжково-ілюстративну експозицію «Збройні Сили – гарантія державного суверенітету», присвячену мужнім захисникам Батьківщини. Це свято з'явилося завдяки постанові Верховної Ради, якою в 1993 році була відзначена річниця ухвалення закону «Про Збройні Сили України». На виставці розміщено матеріали з газет, журналів про солдат і офіцерів Збройних сил, які гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків. Книги, розміщені на виставці, знайомлять читачів бібліотеки з історією української зброї, війн та збройних конфліктів, військовою символікою держави та становленням Збройних сил.

У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу наших славних військовослужбовців, ветеранів і новобранців, солдатів і офіцерів, генералів та адміралів, бажаємо їм міцного здоров’я, успіхів у бойовій і тактичній підготовці, надійних тилів, кохання і всіх благ! Божого благословення Вам і Вашим родинам! Зі святом!

Шановна університетська спільното, чекаємо на вас на нашій експозиції!