Представники кафедри фундаментальних та юридичних дисциплін факультету № 6  доцент Станіслав Певко та викладачки Ксенія Гуртова та Наталія Пістренко провели зустріч з учнями старших класів Харківської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 38. Під час зустрічі представники університету наголосили на перевагах навчання на факультеті № 6, де актуальні спеціальності опановують студенти, ознайомили школярів з особливостями вступу до вишу, з начальним процесом, а також пріоритетами щодо подальшого працевлаштування після закінчення вишу. Представники університету запросили старшокласників взяти участь в онлайн-зустрічах керівництва вишу з майбутніми абітурієнтами та отримати відповіді на всі свої запитання.