Доцентка кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології факультету № 6 Олександра Кочура спільно із адвокатом Олександром Розумовським провели бінарне заняття для студентів з навчальної дисципліни «Кримінальний процес» на тему «Право на захист у кримінальному процесі».

Під час заняття були розглянуті питання щодо захисту прав, свобод і законних інтересів учасників під час проведення досудового розслідування, підготовчого провадження та судового розгляду у кримінальному провадженні. Олександр Розумовський також поділився власним професійним досвідом, пов’язаним із зверненнями осіб до Європейського Суду з прав людини. Отримана інформація дозволила розширити знання здобувачів вищої освіти щодо діяльності адвоката, як захисника у кримінальному процесі.

Наприкінці заняття Олександр Розумовський відповів на численні запитання студентів і побажав успіхів у навчанні та майбутній професійній діяльності.