Для студентів факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ під керівництвом доцента кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 кандидата юридичних наук Ірини Василько за участі науково-педагогічних працівників кафедри та секретаря адвокатського об’єднання «Формула Захисту» Ірини Хвостик проведено бінарне заняття з навчальної дисципліни «Господарське право». Тема – «Особливості припинення юридичних осіб».

Вона ознайомила студентів із положеннями Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, Кодексу України з процедур банкрутства, Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадський формувань», Законом України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» в частині припинення діяльності юридичних осіб. Студенти також дізналися про основні етапи процедури ліквідації юридичних осіб. Представниця адвокатського об’єднання роз’яснила поняття, зміст та особливості компетенції секретаря, його права та обов’язки.

Лектори ознайомили студентів із законодавчими документами, що регулюють адвокатську діяльність.