Старшим викладачем кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 Юлею Пінчук спільно з заступником військового комісара, начальником мобілізаційного відділення Немишлянського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Дмитром Сльотою проведено бінарне заняття з дисципліни «Військова адміністрація» на тему «Забезпечення законності у Збройних Силах України і інших військових формуваннях».

Дмитро Сльота розповів про організаційно-правові форми забезпечення законностіу Збройних Силах України, ознайомив студентів з особливостями та порядком звернень, скарг військовослужбовців.

Залучення практичних працівників наповнює навчальний процес практичним змістом та дає можливість студентам більш повно засвоювати теоретичні положення запропонованої теми.