Кафедрою теорії та історії держави і права проведено методичний семінар, на якому підбито підсумки роботи кафедри у межах програми академічної мобільності між Харківським національним університетом внутрішніх справ та Одеським державним університетом внутрішніх справ.

Завідувач кафедри теорії та історії держави і права ХНУВС Ігор Логвиненко у своєму виступі зазначив, що протягом тижня за участі професора кафедри теорії та філософії права ОДУВС полковника поліції Ігоря Магновського було проведено шість бінарних занять. Представник ОДУВС за цей час також ознайомився з методичними розробками, організацією навчальної, наукової роботи кафедри, кураторською роботою тощо.

Ігор Магновський висловив вдячність кафедрі за теплий прийом та відзначив, що досвід, отриманий у харківському виші щодо створення дистанційних курсів, мультимедійних презентацій буде використаний в навчально-методичній діяльності ОДУВС, а також висловив сподівання щодо продовження творчої співпраці між кафедрами.