З метою посилення якості освітніх програм на факультеті № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ відбулася чергова зустріч зі стейкхолдерами. У обговоренні взяли участь гарант освітньо-професійної програми другого (магістерського) рівня вищої освіти «Право», професор кафедри цивільного права та процесу Володимир Кройтор, старший викладач кафедри цивільного права та процесу, адвокат Дмитро Тимошенко та керуючий партнер (директор) юридичної фірми ТОВ «MP Legalgroup» Станіслав Мироненко.

Вони обговорили особливості навчального плану спеціальності, внесли конструктивні пропозиції щодо вдосконалення освітньо-професійної програми.

Укладено меморандум про співробітництво та договір про проходження практики студентами між ХНУВС та юридичною фірмою ТОВ «MP Legalgroup».