Відбулося засідання наукового гуртка кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 під керівництвом доцента кафедри Ірини Луценко. Під час засідання члени гуртка заслухали та обговорили  тези доповідей, які члени наукового гуртка підготували для участі у конференціях. Аліна Терещенко обрала тему «Моральна (немайнова) шкода як категорія кримінального права», Інга Нарсіа – «Ксенофобія в системі факторів кримінальної активності», Людмила Нужна – «Прояви корупційності у сфері земельних правовідносин», Ольга Шмулій «Безпека польотів повітряних суден, як об’єкт кримінальних правопорушень».

Із доповідями виступили і студенти 2 курсу, які виявили бажання також стати членами наукового гуртка кафедри кримінального права та кримінології і виступили із доповідями: Олексій Середа – «Заміна смертної кари довічним позбавленням волі: продовження дискусії», Валентина Уваренко – «До проблем зростання кількості вчинюваних кримінальних правопорушень неповнолітніми», Микола Павлов – «Розвиток вчення про об'єкт кримінального правопорушення".

Під час засідання студенти вступали у дискусії стосовно гострих питань, вчилися аргументовано відстоювати власну думку, вдосконалювали навички ораторської майстерності та критичного мислення.