Науковці-лінгвісти кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Валентина Василенко, Юлія Самойлова, Анна Решитько та Лариса Гарцунова взяли участь у симпозіумі «E-TOOL» (Teaching Online Opportunity Lab) у рамках гранту, наданого Освітнім фондом О.С. Хорнбі за підтримки Британської Ради.

Захід був спрямований на створення платформи для української спільноти викладачів EFL з метою підвищення їхньої впевненості у використанні онлайн-інструментів викладання / навчання, розвитку цифрової грамотності та обміну позитивним досвідом.

Під час симпозіуму дев'ять доповідачів поділилися своїм досвідом використання онлайн-інструментів у різних контекстах. Учасники обговорили:

• переваги та проблеми деяких інструментів та методів зворотного зв'язку в режимі онлайн;
  • підводні камені синхронного онлайн-навчання та способи їх подолання;
  • проєкти написання книг за допомогою програми «Book.Creator»;
  • проблеми викладання онлайн із використанням обмежених технологічних ресурсів;
  • як стимулювати вивчення мови у режимі онлайн за допомогою афористичних цитат;
  • наскільки ефективним є 21-денний vlog challenge для вивчення мови;
  • розвиток soft skills студентів за допомогою інструментів Google;
  • мобільні програми, які можна використовувати при вивченні англійської мови.

Отримані знання та навички допоможуть збагатити практику онлайн-класу новими практичними ідеями та зробити стиль викладання ще цікавішим!

Сумська філія ХНУВС