На базі Одеського державного університету внутрішніх справ відбувся науково-практичний круглий стіл «Актуальні питання протидії корупції: міжнародний та національний досвід».

У заході взяли участь працівники Харківського національного університету внутрішніх справ: доцент кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 підполковник поліції Олександр Пабат, старші викладачки кафедри іноземних мов факультету № 4 Любов Русанова та Лариса Сазанова, Уповноважена з антикорупційної діяльності Ольга Піскунова.

Під час дискусій учасники обговорили питання, пов’язані з реалізацією антикорупційної політики в МВС України, удосконаленням чинного антикорупційного законодавства, а також практичні аспекти діяльності уповноважених підрозділів (уповноважених осіб) з питань запобігання та виявлення корупції.