Завідувач підготовчого відділення факультету № 6 Оксана Малютіна відвідала Харківську спеціалізовану школу I-III ступенів № 162 та провела профорієнтаційну бесіду з учнями старших класів. Представниця університету запросила юнаків і дівчат на тематичну онлайн-зустріч з керівництвом університету, яка відбудеться 15 грудня, стати учасниками олімпіад «Кібердослідник» та «Юний правознавець», що проводитимуться університетом у грудні 2021 року, а також розповіла про умови прийому до Харківського національного університету внутрішніх справ, про особливості навчання за обраними спеціальностями та наголосила на можливості пройти старшокласникам якісну підготовку до ЗНО на підготовчому відділенні університету.

З керівництвом навчального закладу Оксаною Малютіною укладено договір про співпрацю.